Rototom Sunsplash Line Up 2014
20:45
Cornell Campbell meets Soothsayers
22:00
Kabaka Pyramid & The Bebble Rockers
23:15
Busy Signal & High Voltage
00:45
Jimmy Cliff
23:00
Zion High Foundation
23:00
G-Style backed by Zion High Foundation
00:40
Kachafayah & Black Up Double Trouble
00:40
Lasai ft Double Trouble
03:00
Bass Odyssey
22:00
Watts Attack
00:30
Blackboard Jungle ft Askala Selassie
03:00
Jah Youth ft Sista Uwimana, Lioness Fonts & Prince Livijah
20:00
Freedom Cry
22:00
Le Capitaine
00:00
Urtica Sound
02:00
Rubén López & The Diatones
03:30
Sir Lord Tennant
04:45
Jamaican Memories
20:00
Malaka Youth Reggae Contest Ibérico
21:30
Papa Style backed by K-za
02:15
Ras Kuko & One Xe Band
20:45
Collie Buddz
22:15
Mo'Kalamity & The Wizards
23:30
Romain Virgo & Unit Band
01:00
Beenie Man & Zagga Zow
23:00
Northern Lights
01:00
Jus Now
02:30
Pow Pow Movement
22:00
Wiggle Yard
01:00
DubFiles Paolo Baldini ft Mellow Mood, Sr.Wilson, Andrew I & Forelock
03:00
Riddim Tuffa ft El Fata
22:00
Sally Brown Djs
22:00
Sir Lord Tennant
23:00
Soulboys vs Dukes of Skazzard ft Mr.Fried
02:00
Briatore
04:15
Black Up Sound
20:00
Glaukoma
21:45
G-Ras
02:15
Dubtonic Kru
02:15
Shuga & Dubtonic Kru
20:45
Gladiators ft Droop Lion
22:15
Jesse Royal & Dubtonic Kru
23:20
Mellow Mood& Friends
00:45
Anthony B & House of Riddim
23:00
Hilight Sound
01:00
The Heatwave
03:00
King Addies Intl
22:00
Blackboard Jungle
00:00
Jah Revelation ft Mc Trooper
02:00
Dubkasm ft Solo Banton
04:00
Gorgon Sound
20:00
Sir Lord Tennant
22:00
M&M
00:00
Charlie Mondadientes
02:00
The Toasters
04:00
Gladdy Wax
20:00
Mediterranean Roots
21:45
Lasai backed by Chronic Sound
02:15
Jahcoustix& Yard Vibes Crew
20:45
Easy Star All-Stars
22:00
Wailing Trees Reggae Contest Europe
23:00
Chronixx & ZincFence Redemption
00:30
Alpha Blondy & The Solar System
23:00
Black Star Sound
00:00
Pakkia Crew
00:00
Celebration Sound
02:30
Freddie Krueger
22:00
Addis Pablo ft Suns of Dub
23:00
Chalart58
01:00
Iron Dubz ft Sis I-Leen
03:00
Blackboard Jungle ft Murray Man
20:00
Original Gangsters
22:00
Rudith
00:00
Black Diamonds
02:00
Soweto
04:00
Earl Gateshead
04:00
Natty Bo
20:00
Ruts & La Isla Music
21:45
RC Righteous Child
02:15
Andy Mittoo & Eazy Skankers
02:45
Raphael & Eazy Skankers
20:45
Junior Kelly & Dubtonic Kru
22:00
Nou Vin Lakay Reggae Contest Latino
23:00
Luciano
00:30
Sean Paul
23:00
Bizzarri ft Lion D
01:00
Heartical Sound
02:00
Rodigan MBE
05:00
Heartical Sound
22:00
Blackboard Jungle
00:00
Green Light
00:00
YT ft Green Light
03:00
Mikey General & Iration Steppas ft Kenny Knots
20:00
Mighty Vibz
22:00
Laia Selectora
00:00
Dammers Bastards
02:00
Bandits
04:00
Andy Smith
20:00
Addis Pablo ft Mafia & Fluxi
21:45
Silly Walks Discoteque
21:45
Exile di Brave backed by Silly Walks
02:15
Micah Shemaiah ft Dubtonic Kru
02:15
Infinite ft Dubtonic Kru
20:45
Wailing Souls
22:15
Jah9 & Dubtonic Kru
23:30
Rapsusklei & The Flow Fanatics ft Sr. Wilson
00:45
Midnite St.Croix Roots
23:00
Safari Sound
01:00
Robbo Ranx
03:00
Heavy Hammer
22:00
Blackboard Jungle
00:00
Salomon Heritage ft Ras Tweed
03:00
OBF ft Brother Culture & M8ckie Banton
22:00
HiLight Sound
00:00
Rude Wagon
02:00
The Delegators
03:30
Singers Talent Competition
03:30
Lyah& Redrockers
04:00
Earl Gateshead
04:00
Natty Bo
20:00
Auxili
21:45
Paupa Man
02:15
Aspencat
20:45
Twinkle Brothers
22:15
Yaniss Odua & Artikal Band
23:30
Femi Kuti & The Positive Force
01:00
Shaggy
23:00
One Love HP
23:00
Jah Sound Intl
03:00
Downbeat The Ruler
22:00
Green Light
23:00
Moa Anbessa
02:00
Kanka
03:15
Blackboard Jungle ft Afrikan Simba
20:00
Carlos Nuflotone
22:00
Ricky Undersounds
00:00
Los primos del Ska
02:00
The Bluebeaters
03:30
Scorching Dynamite Sound
05:00
Blank Generation
20:00
Hermanos Thioune
21:45
Afrobeat Party
02:15
Café Touba
20:45
Inner Circle
22:30
Danakil
00:45
Ms Lauryn Hill
23:00
Kiki Sound
01:00
Dreadsquad
03:00
Rory Stone Love
22:00
Green Light
23:00
Badalonians ft Sr.Wilson & Irie Souljah
02:30
Stand High Patrol & PupaJim
05:00
Blackboard Jungle
20:00
La Gramola Tapiola
22:00
Pedro García & Toni Face
00:00
Toni Torpedero & Palmira Bogaloo
02:00
Christopher Ellis & Kinky Coo Coo's
04:00
Midnight Drifters
20:00
Rampalion
21:45
Jaume Mas
02:15
Nou Vin Lakay